Pasjonujesz się sprzedażą, retail i bielizną damską, a także zapewnianiem wyjątkowej obsługi klienta? W takim razie możesz zostać naszym następnym sprzedawcą. Dzięki szkoleniom oferowanym przez naszą Hunkemöller Academy, staniesz się certyfikowanym Bra Expert i dowiesz się, w jaki sposób zapewnić naszym klientkom World Class Service. Szukamy kogoś, kto może każdego dnia inspirować nasze klientki swoją pasją do bielizny i zapewnić im obsługę na najwyższym poziomie.

Pasja

W przeciwieństwie do innych firm z branży retail nie szukamy tylko sprzedawcy. Szukamy kogoś, kto rozumie naszą pasję do bielizny damskiej i potrafi codziennie inspirować nasze klientki. Jeśli wcześniej pracowałe(-a)ś w branży modowej lub retail, to jest to niewątpliwy plus, jeśli nie, nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne. Pokażemy Ci, jak zapewnić to, co według nas stanowi World Class Service, tak aby nasza klientka doświadczyła niesamowitej i bezkonkurencyjnej jakości obsługi.
W związku z tym potrzebujemy personelu, który jest chętny do nauki, który chce naprawdę zmaksymalizować sprzedaż i pragnie zapewnić każdej klientce fantastyczne doświadczenie podczas zakupów.

Autentyczność

Będziesz pracować z zespołem pełnych pasji sprzedawców, a gdy w sklepie panuje duży ruch, zachowasz spokój i szybko się przystosujesz. Jako sprzedawca w firmie Hunkemöller zachowasz przyjazne i dociekliwe podejście. Zgłębisz wiedzę o naszych klientkach, nawiązując autentyczny kontakt i zadając odpowiednie pytania otwarte, aby dowiedzieć się, czego naprawdę szukają. Nasi sprzedawcy są świetnymi słuchaczami i wykorzystują to, co słyszą, aby każda klientka była zadowolona po wyjściu ze sklepu. W Hunkemöller jesteśmy skoncentrowani na wynikach, więc trzeba podzielać nasz „winning mind set” i być zdeterminowanym, aby zabłysnąć.

Ustaw powiadomienia o wakatach