Nie ma nic ważniejszego niż to, aby nasi pracownicy byli Fit, Vital i Happy! W końcu tylko zadowoleni pracownicy mogą zapewnić szczęśliwych klientów.Wszyscy mamy dobre intencje, aby utrzymać zdrowy i zrównoważony styl życia, ale powiedzmy sobie szczerze, wszyscy wiemy, jak trudno jest realizować te dobre intencje. Dlatego też wspieramy naszych pracowników, aby utrzymać dobry styl pracy na jak najwyższym poziomie!

W JAKI SPOSÓB POMOŻEMY CI BYĆ FIT, VITAL I HAPPY!

W naszej Hunkemöller Academy poświęciliśmy cały moduł, aby być Fit, Vital i Happy. Moduł ten został zaprojektowany tak, aby inspirować naszych pracowników do zmiany sposobu, w jaki wykonują swoją codzienną pracę oraz do świadomego podejmowania właściwych decyzji dotyczących zdrowia i dobrego samopoczucia. Moduł zawiera wskazówki, jak zachować zdrowie i radość z pracy, wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia poza pracą oraz zabawne wyzwania dla naszych pracowników i ich zespołów.
W JAKI SPOSÓB POMOŻEMY CI BYĆ FIT, VITAL I HAPPY!
I ROBIMY NAWET WIĘCEJ!

I ROBIMY NAWET WIĘCEJ!

Oprócz modułu online mamy również nasz komitet Fit, Vital i Happy. W naszej centrali w Holandii komitet ten jest w pełni zaangażowany w organizację warsztatów, treningów, sesji relaksacyjnych i nie tylko, aby utrzymać nasz poziom energii na wysokim poziomie, a nasz umysł w spokoju.

Ustaw powiadomienia o wakatach