Jesteś studentem, który/a szuka pracy studenckiej jako sprzedawca? Śledzisz, co dzieje się na wybiegach, w mediach społecznościowych i na głównej ulicy, chociaż powinieneś być zajęty nauką? Chcesz podzielić się swoją pasją do mody i bielizny z naszymi klientkami i innymi studentami? W takim razie właśnie Ciebie szukamy!

World class service

W Hunkemöller mamy obsesję na punkcie bielizny damskiej i mody. Podążamy za trendami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientkom najnowszą stylistykę. Jeśli wcześniej pracowałeś w branży modowej lub retail, to jest to niewątpliwy plus, jeśli nie, nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne. Pokażemy Ci, jak zapewnić to, co według na stanowi World Class Service, tak aby nasza klientka doświadczyła niesamowitej i bezkonkurencyjnej jakości obsługi.

Pasja

Zależy Ci tak bardzo na zapewnieniu najwyższej jakości obsługi, że nawet jeśli w sklepie panuje cisza, to mimo wszystko będziesz zajęty/a, upewniając się, że wszystko wygląda wspaniale, a Ty jesteś gotowy/a, aby doradzić i zainspirować kolejną klientkę. Aby zdobyć tę wspaniałą dodatkową pracę jako student, musisz mieć przyjazne i dociekliwe podejście. Nasi tymczasowi pracownicy są świetnymi słuchaczami i wykorzystują to, co słyszą, aby zagwarantować, że każda klientka wyjdzie zadowolona. W Hunkemöller jesteśmy skoncentrowani na super wynikach, więc trzeba podzielać nasz „winning mind set” i być zdeterminowanym, aby zabłysnąć.

Ustaw powiadomienia o wakatach