Jesteś pasjonatem bielizny damskiej i retail? Marzysz, aby stać się prawdziwym ekspertem posiadającym wiedzę i umiejętności, aby doradzać i inspirować klientki? Jeśli potrafisz pracować w zespole, trenować, wspierać i motywować zespół pełnych pasji sprzedawców, to bardzo do nas pasujesz. Szukamy kogoś, kto potrafi każdego dnia inspirować nasze klientki swoją pasją do bielizny i zapewnić im najlepszą jakość obsługi.

Chcesz zobaczyć więcej ofert pracy na stanowisko asystenta/ki kierownika sklepu?

vacancies
Assistant store manager
Assistant store manager

Bądź cool

Lubisz pracować w zespole i motywować, szkolić i wspierać zespół sprzedawców. Będziesz pracować ramię w ramię z kierownikiem sklepu, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie sklepu, a jeśli nie będzie jej w pobliżu, sklep znajdzie się w Twoich kompetentnych rękach. Nasz asystent kierownika sklepu zawsze ma elastyczne podejście i zawsze zachowuje spokój, nawet podczas stresujących sytuacji. W Hunkemöller jesteśmy skoncentrowani na super wynikach, więc trzeba podzielać nasz „winning mind set” i być zdeterminowanym, aby zabłysnąć.

World Class Service

Poszukujemy dynamicznych asystentów kierownika sklepu, potrafiących wykazać się własną inicjatywą i którzy z przyjemnością nawiążą przyjazny, autentyczny kontakt z naszymi klientkami. Słuchanie tego, co mówią nasze klientki, ułatwi Ci zrozumienie, jak je obsłużyć, aby opuściły sklep w dobrym humorze i chętnie do niego powróciły. Jako firma działająca w ramach Omni-channel zachęcamy wszystkich naszych pracowników do aktywności w mediach społecznościowych, a jako asystent kierownika sklepu będziesz dawać przykład całemu swojemu zespołowi.