Jesteś pasjonatem bielizny damskiej i retail? Marzysz, aby stać się prawdziwym ekspertem posiadającym wiedzę i umiejętności, aby doradzać i inspirować klientki? Jeśli potrafisz pracować w zespole, trenować, wspierać i motywować zespół pełnych pasji sprzedawców, to bardzo do nas pasujesz. Szukamy kogoś, kto potrafi każdego dnia inspirować nasze klientki swoją pasją do bielizny i zapewnić im najlepszą jakość obsługi.

Wskaż drogę

Będziesz kochać bycie częścią zespołu i motywowanie, szkolenie i coaching zespołu sprzedaży. Będziesz pracować ramię w ramię z kierownikiem sklepu, aby upewnić się, że sklep działa sprawnie. Kiedy nie ma Kierownika Sklepu, Ty prowadzisz sklep. Nasi Asystenci Kierownika Sklepu zawsze wykazują się elastycznym podejściem i zachowują zimną krew, nawet gdy sprawy stają się nieco stresujące. W firmie Hunkemöller koncentrujemy się na osiąganiu doskonałych wyników. Musisz więc podzielać naszego "ducha zwycięstwa" i być zdeterminowany, aby błyszczeć.

Bądź inspirujący

Poszukujemy dynamicznego Asystenta Kierownika Sklepu, który wykazuje inicjatywę i lubi utrzymywać przyjazny i szczery kontakt z naszymi klientami. Słuchając naszych klientów, możesz naprawdę zrozumieć, jak możesz im pomóc i sprawić, że wyjdą z Twojego sklepu zadowoleni i będą chcieli do niego wrócić. Jako firma działająca w modelu omni-channel, zachęcamy wszystkie pracownice do aktywności w mediach społecznościowych. Jako asystent kierownika sklepu stanowisz przykład dla reszty swojego zespołu.

Ustaw powiadomienia o wakatach