Czy Twoje pytanie pozostaje bez odpowiedzi? Prosimy o kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest status mojej aplikacji?

Udzielanie odpowiedzi w ciągu 2 dni sprawia nam ogromną przyjemność. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Zależy nam jednak na tym, abyś otrzymał od nas odpowiedź w ciągu maksymalnie 5 dni od momentu wysłania do nas aplikacji. Jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu 5 dni, prosimy o kontakt.   

Czy otrzymywaliście moje CV i list?

Jeśli otrzymałeś e-mail potwierdzający, to Twój wniosek został wysłany poprawnie i znajduje się w naszym posiadaniu. 

Interesuje mnie praca w Hunkemöller. Czy mogę wysłać spontaniczną aplikację?

Nie ma możliwości wysłania spontanicznej aplikacji. Wszystkie interesujące oferty pracy znajdują się na stronie internetowej. Jeśli nie znalazłeś wymarzonej pracy wśród aktualnych ofert pracy, radzimy ustawić powiadomienie o ofercie pracy, abyś został powiadomiony, gdy pojawi się Twoja dream job!

Czy obecnie nadal trwa nabór na wolna posade, o który się ubiegałem/am?

Jeśli po wysłaniu aplikacji otrzymałeś e-mail z potwierdzeniem, a potem nie było kontaktu z naszej strony, możesz mieć pewność, że nadal bierzesz udział w rekrutacji na wymarzone stanowisko pracy.

Miałem/am problemy z nagraniem mojej wideorozmowy kwalifikacyjnej. Mogę nagrać nowy film?

Niestety nie ma możliwości nagrania kolejnego filmu. Należy ponownie wysłać aplikację na interesujące cię stanowisko. Otrzymasz wówczas nowe zaproszenie do nagrania wideo. 

Mam ograniczoną łączność Wi-Fi w domu, czy istnieje odpowiednie rozwiązanie tego problemu?

Możesz korzystać zarówno z urządzenia mobilnego, jak i z komputera. Swobodny wybór urządzenia oznacza, że możesz oczywiście nagrać rozmowę kwalifikacyjną w wybranym przez siebie miejscu. Proszę znaleźć miejsce z solidnym połączeniem wifi, aby mieć pewność, że wideorozmowa kwalifikacyjna zostanie perfekcyjnie nagrana. 

Nie mam komputera i smartfonu , więc nie jestem w stanie przeprowadzić wideorozmowy. Czy mogę zostać zaproszony/a na indywidualną rozmowę kwalifikacyjną?

Jesteśmy bardzo dumni z naszego procesu rekrutacji i chcemy, aby wszyscy kandydaci odbyli tę samą podróż podczas składania aplikacji w Hunkemöller. Zatrudniamy według osobowości, a umiejętności trenujemy, dlatego Twoja osobowość jest dla nas najważniejsza. Nagrywając wideo, już teraz dajesz nam możliwość przybliżenia swojej osobowości. Więc prosimy, abyś umożliwił/a sobie nagranie wideo, używając pożyczonego komputera lub telefonu komórkowego, albo pójdź do sklepu z internetem.