FAQ

Aplikacja

Jak mogę złożyć aolikacje?

Jest tylko jeden sposób, aby złożyć u nas aplikację i na szczęście jest to najszybszy, najbardziej efektywny i najłatwiejszy sposób: Możesz aplikować za pośrednictwem naszej strony internetowej. W zależności od stanowiska, o które się ubiegasz, możemy poprosić Cię o przesłanie Twojego najnowszego CV lub profilu LinkedIn/Xing.

Jaki jest minimalny wiek, w którym mogę ubiegać się o pracę w Hunkemöller?

Wspaniale, że chcesz dołączyć do naszego zespołu! Minimalny wiek zależy od kraju i stanowiska, o które się ubiegasz. W Polsce prosimy o ukończenie 18 lat.

Jak wygląda proces aplikacyjny?

  1. Znajdź swoją wymarzoną pracę w dziale ofert pracy lub ustaw powiadomienie o ofertach pracy
  2. załaduj swoje CV i/ lub udostępnij swój profil LinkedIn
  3. otrzymać zaproszenie i nagrać swoją rozmowę kwalifikacyjną za pomocą HireVue
  4. Twój film zostanie sprawdzony przez naszych menedżerów. Otrzymasz informację zwrotną tak szybko, jak to możliwe.

Tutaj możesz zobaczyć główne kroki, które musisz najpierw wykonać. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi często zadawanymi pytaniami, aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj naszą podróż wdrożeniową

Czy jest termin na złożenie mojej aplikacji?

Dopóki nasz wakat jest dostępny online, możesz aplikować. Oznacza to, że wciąż szukamy naszą kolejną (S)hero! Jednakże, nasza rada, bądź szybka, ponieważ większość wakatów pojawia się szybko.

Czy mogę aplikowac się o kilka stanowisk?

Możesz aplikować na wiele stanowisk, ale musisz przesłać tylko jedną rozmowę wideo w danym czasie. W przypadku, gdy nasza ostatnia aplikacja jest już zamknięta, zanim aplikujesz ponownie, możemy nie mieć już Twojego wywiadu wideo ze względu na ochronę prywatności i możemy poprosić Cię o ponowne jego przesłanie. Proszę postępować zgodnie z instrukcjami e-mail, które otrzymasz i będziesz ustawiona na sukces!

Pracuję już w firmie Hunkemöller. Ale mam idealnego kandydata na jedno z wolnych miejsc pracy! Czy można kogoś polecić?

Bardzo dziękujemy za udział w polowaniu na talenty! Sprawdź aplikację InTouch i użyj narzędzia Refer a (S)hero, aby poinformować nas o swoim potencjalnym nowym współpracowniku.
faq


Skąd mam wiedzieć, czy idealnie pasuję do Hunkemöller?

Chciałabyś stać się częścią Hunkemöller, ale nie jesteś pewna, czy pasujemy do siebie?

W moim mieście nie ma wolnych miejsc pracy. Co mogę teraz zrobić?

Nie martw się. Stale poszukujemy wspaniałych talentów i regularnie aktualizujemy naszą stronę z ofertami pracy. Zapisz się na nasz alert pracy, aby nie przegapić następnej okazji!

Czy mogę wysłać niezamówioną aplikację?

Nasza strona z ofertami pracy prezentuje wszystkie oferty, które są aktualnie oferowane, dlatego nie ma możliwości wysyłania niezamowione aplikatcjie. Zapraszamy do zainstalowania job alertu, dzięki któremu zostaniesz powiadomiona, gdy pojawi się Twoja wymarzona praca.

Czy nagrywanie wideo jest obowiązkowe?

Za pomocą wywiadu wideo poznajemy Twoje nastawienie, osobowość i zainteresowanie firmą Hunkemöller. To daje Ci możliwość zabłyśnięcia swoją osobowością i postawą! W Hunkemöller zatrudniamy raczej z uwagi na nastawienie, a szkolimy z uwagi na umiejętności. W związku z tym będziemy wdzięczni za skorzystanie z wideo rozmowy kwalifikacyjnej.

Miałam problemy z nagraniem mojego wywiadu wideo. Czy mogę nagrać nowy wywiad?

Nawet jeśli nie jest możliwe nagranie nowego filmu, możesz wysłać swoją aplikację ponownie i wtedy otrzymasz nowe zaproszenie na rozmowę wideo.
faq

Po nagraniu wideo ciągle otrzymuję przypomnienia. Czy mój film został prawidłowo odebrany?

Jeśli aplikowałaś na wiele stanowisk i nagrałaś jedno wideo, otrzymasz przypomnienie o pozostałych ofertach. W rzeczywistości potrzebujemy tylko jednego nagrania wideo. Automatycznie wysyłane przypomnienia przestaną jednak przychodzić po 4 dniach.

Czy otrzymaliście mojąl aplikację?

Jeśli otrzymałaś e-mail z potwierdzeniem, że Twoja aplikacja została wysłana poprawnie i jesteś w biegu, proszę śledzić swoje e-maile uważnie, aby uzyskać więcej aktualizacji na temat swojej aplikacji. Upewnij się, że sprawdziłaś swój folder ze spamem w poszukiwaniu potwierdzenia. Tylko jeśli nie otrzymałaś żadnego maila potwierdzającego po 24 godzinach, prosimy o ponowne złożenie aplikacji, ponieważ może się okazać, że coś poszło nie tak.

Jaki jest status mojej aplikacji?

Z pasją udzielimy Ci odpowiedz w ciągu 2-4 dni od przesłania nam Twojego wywiadu wideo. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Jesteśmy zdeterminowani, aby upewnić się, że usłyszysz od nas w ciągu maksymalnie 5 dni po aplikacji u nas. W każdym przypadku, zawsze poinformujemy Cię o wyniku Twojej aplikacji, również jeśli tym razem nie udało Ci się zdobyć wymarzonej pracy (jeszcze)

Co dalej?

Właśnie otrzymałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jakieś wskazówki?

Szukamy idealnego partnera i prawdziwą (S)hero! Sugerujemy, abyś była sobą. Bądź autentyczna w sposobie ubierania się, mówienia i wiedz, jakie są Twoje umiejętności i motywy. Chcielibyśmy również zobaczyć, że wiesz, co sprawia, że Hunkemöller jest tak wyjątkowy - dla klientów i dla naszych pracowników.

Nadal mam pytania bez odpowiedzi. Z kim mogę się skontaktować?

Jeśli nadal istnieją otwarte pytania dotyczące Twojej aplikacji i procesu, prosimy o kontakt:

Nasz zespół Rekrutacji

FAQ
Values at Hunkemöller

Jakie są główne wartości firmy Hunkemöller?

Hunkemöller jest lubianą, społeczną i otwartą marką. Długotrwałe i szczere relacje są celem we wszystkim, co robimy. Społeczna postawa umożliwia nam komunikowanie wizji i wartości naszej marki na wielu platformach online i w sklepach. Integracja i różnorodność są w sercu naszej firmy. Chcemy, aby każdy był mile widziany nie tylko w naszych sklepach, ale także w naszych biurach. Aby to zapewnić, wdrożyliśmy dział Diversity & Inclusion, który nieustannie pracuje i doskonali się w zakresie sprawiedliwości i ciepła, które chcemy przekazać.

Czy muszę przestrzegać zasad ubioru?

Kochasz modę tak samo jak my? Nasi pracownicy w sklepie przestrzegają naszego klasycznego, eleganckiego ubioru opartego na kolorze czarnym. Możesz nadać strojowi swój osobisty charakter! W centrali nie obowiązuje dress code. Przyjdź tak, jaka jesteś i noś to, w czym czujesz się najbardziej komfortowo.

Czy podejmowane są inicjatywy na rzecz dobrego samopoczucia pracowników?

Jest ich mnóstwo i stale udoskonalamy naszą ofertę. Pomyśl o cotygodniowych/comiesięcznych Workshops i szkoleniach, które zagłębiają się w tematykę relaksacji i uważności lub o szkoleniach online w naszej Akademii Hunkemöller na ten temat.

Jakie są możliwości kariery i nauki w firmie Hunkemöller?

Wszystkim naszym pracownikom, zarówno w sklepach, jak i w centrali, zapewniamy wiele szkoleń i możliwości rozwoju. Każdy pracownik ma dostęp nie tylko do naszej wewnętrznej platformy edukacyjnej, ale także do ogromnej sieci trenerów. Na tej podstawie możemy z dumą powiedzieć, że nasi pracownicy posiadają ogromną wiedzę i każdego dnia ją pogłębiają, sprawdź We Invest in You.
sustainability

Jakie inicjatywy podejmuje firma Hunkemöller, aby tworzyć lepszą przyszłość?

Hunkemöller podejmuje szereg kroków w kierunku jaśniejszej przyszłości dla nas wszystkich - pracowników i klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym programem zrównoważonego rozwoju Together Tomorrow, aby zobaczyć jak nasza firma pracuje na rzecz lepszych warunków pracy, odpowiedzialnego pozyskiwania materiałów i zmniejszenia wpływu na nasze środowisko.
internship

Jaki jest najlepszy staż w handlu detalicznym?

The Best Internship in Retail to program stażowy oferowany w głównej siedzibie firmy Hunkemöller w Holandii. Program ten jest oferowany dwa razy w roku i obejmuje około 50 wolnych miejsc w różnych działach, począwszy od lutego i września. 

Czy muszę być zapisaną studentką na cały okres trwania stażu?

Tak, jest to obowiązkowe, abyś była zapisaną studentką przez cały okres trwania stażu.
Internship

social

Czy mogę odbyć staż, jeśli nie jestem obywatelem UE?

Tak, możesz odbyć staż w tym przypadku. Wymagane jest jednak, abyś była zapisana na studia w Holandii i aby praktyka była obowiązkową częścią Twoich studiów.
Internship

much-loved

Czy możliwe jest odbycie stażu naukowego w pełnym wymiarze godzin?

Niestety, nie jest to możliwe. Musisz być w stanie pracować co najmniej 4 pełne dni w tygodniu.
Internship

inclusive

Ustaw powiadomienia o wakatach