Czy jesteś sama najlepszym Wzorem do naśladowania, inspirującym innych swoją pasją do bielizny i wyjątkowej obsługi klienta? Czy Twoje serce bije szybciej, jeśli chodzi o coaching i motywowanie zespołu, aby zawsze dawać z siebie wszystko? Czy jesteś zrelaksowana i zorganizowana nawet w stresujących sytuacjach? Wtedy możesz być naszą następną Kerowniczą sklepu. Prawdziwy Kierownik sklepu Hunkemöller rozumie, jak oferować naszym klientom usługę World Class Service i inspirować ich, aby zawsze czuli się piękni.

Bądź liderem

W Hunkemöller wartości naszej marki znajdują się w centrum wszystkiego, co robimy. Zabawa, Pasja, Komunikatywność, Inspirowanie i oczywiście Sexy styl. Te wartości inspirują nasz personel, oni nie tylko się nimi dzielą, ale również nimi żyją. I dlatego właśnie nie szukamy tylko kierownika sklepu. Szukamy kogoś, kto będzie liderem w dostarczaniu naszym klientkom jak najlepszego poziomu obsługi i zainspiruje swój zespół do takiej samej postawy. Kierowanie innymi jest dla Ciebie czymś naturalnym. Będziesz wspierać i motywować swój zespół, tworząc jednocześnie przyjazny, zachęcający sklep do pracy i do robienia zakupów. Będziesz ściśle współpracować ze swoim zespołem, aby zapewnić, że wszystkie codzienne zadania zostaną wykonane, a klientki za każdym razem doświadczą fantastycznej obsługi podczas zakupów.

Bądź inspirujący

Nasi kierownicy sklepu mają elastyczne, kompetentne podejście, a kiedy sytuacja się zmienia, z łatwością dostosowują się do nowych warunków. W Hunkemöller jesteśmy skoncentrowani na super wynikach, więc trzeba podzielać nasz „winning mind set” i być zdeterminowany, aby osiągnąć cele. Nasi kierownicy sklepu są dynamiczni i są naturalnymi liderami z duszą przedsiębiorcy. Aktywność w mediach społecznościowych jest niezbędna w naszej działalności Omni-channel, a jako kierownik sklepu będziesz jej liderem i zachęcisz cały swój zespół do przyłączenia się.

Ustaw powiadomienia o wakatach