Zostań naszym następnym

Sprzedawca w niepełnym wymiarze godzin

Prześlij aplikację dotyczącą tej oferty

Prześlij aplikację teraz, jeśli jesteś zainteresowany tym wakatem! Upewnij się, że możesz dodać następujące dokumenty do aplikacji.

Hunkemöller dąży do tego, by być kochaną, globalną i towarzyską marką. Naszym celem jest być pierwszym wyborem dla kobiet, oferując modne produkty, inspirujący zakup dla klientów, pełen pasji personel, oraz światowej klasy usługi.

W przeciwieństwie do naszej konkurencji nie szukamy po prostu sprzedawcy niepełny etat. Zależy nam na osobach, które nie tylko podzielają nasze wartości; Fun, Passionate, In Touch, Inspiring, Inclusive & Sexy, ale również nimi żyją. Szukamy Lingeristę, czyli kogoś, kto podziela naszą pasję do bielizny i mody oraz zainspiruje naszych klientów każdego dnia.

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Zapewnienie obsługi klienta z pasją i zaangażowaniem, tak aby każdy zakup w Hunkemöller był inspirującym doświadczeniem
  • Bieżące wsparcie zespołu w związku z wszystkimi zadaniami organizacyjnymi codziennego biznesu, m.in. prezentacja towaru, obsługa kasy.

TWÓJ PROFIL

  • Aktywne wsparcie klienta w branży modowej to dla Ciebie przyjemność,
  • posiadasz już pierwsze doświadczenie zawodowe w handlu zorientowanym na klienta,
  • Twoja charyzma i pozytywne nastawienie sprawiają, że zdobywasz klientów i inspirujesz ich na co dzień podczas zakupów,
  • cenisz sobie współpracę z zmotywowanym zespołem odnoszącym sukcesy, aktywnie współpracujesz w grupie, jednak w razie potrzeby nie obawiasz się odpowiedzialności podczas samodzielnej pracy,
  • utrzymujesz schludny wygląd, jesteś osobą odpowiedzialną, elastyczną i komunikatywną.

OFERUJEMY TOBIE

  •     urozmaicone i odpowiedzialne zadania,
  • współpracę z dynamicznym zespołem oraz przyjemną atmosferę pracy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjne świadczenia socjalne,
  • możliwość rozwoju.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu w Hunkemöller jako Lingerista? To  wypełnij aplikacje online z dodadkiem twojego życiorysa.