Chcemy zaoferować usługi, które wykraczają poza oczekiwania naszych klientek, tak aby często odwiedzały nasze sklepy i strony internetowe, jak również polecały Hunkemöller swoim przyjaciółkom i rodzinie. Aby zapewnić klientkom idealną podróż - od entuzjastycznego powitania, poprzez inspirujące i pożyteczne porady w sklepie i przymierzalni, aż po „pożegnanie się” - należy informować pracowników i zachęcać ich do tego, aby byli jak najlepszą wersją siebie. Aby to osiągnąć, zainwestowaliśmy w edukację i rozwój jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

Stań się ekspertem

Uważamy, że szkolenie jest tym lepsze, im jest bardziej zabawne i przystępne. Nasze World-Class Training obejmuje zestaw modułów edukacyjnych i rozwojowych, które pomagają naszej załodze wydobyć to, co w nich najlepsze. Hunkemöller Academy, nasza platforma edukacyjna online, umożliwia nam przekształcenie naszych już zmotywowanych pracowników w prawdziwych ambasadorów marki. Pracownicy stają się ekspertami w różnych dziedzinach, od Bra Expert po OmniChannel Expert. Dzięki Hunkemöller Academy, nasi pracownicy mogą teraz również uzyskać odpowiednie certyfikaty po ukończeniu każdego poziomu szkolenia.
Great development of our employees through the HKM Academy!
Great development of our employees through the HKM Academy!

WORLD CLASS training

Ponieważ wiedza o produktach kreatywnej marki stanowi istotny element nauki, dlatego Hunkemöller wypuszcza rocznie 8 filmów wideo o produktach, informujących pracowników o tym, że wkrótce pojawią się nowe kolekcje i o tym, jak sprzedawać produkty!
Wszystkie te inicjatywy pozwalają nam rozwijać pewny siebie, pełen pasji i kompetentny personel, z którego słynie Hunkemöller. Nasz USP to World-Class Service i niezrównane kompetencje naszej ekipy w dziedzinie bielizny damskiej.