Podczas Brand Event dyrektorzy Hunkemöller przedstawiają swoją strategię na nadchodzący rok podczas inspirujących prezentacji. Co nas czeka? Jaki jest nasz cel? W jaki sposób pozostać głównym graczem? Podczas niesamowitych pokazów mody prezentowane będą również najnowsze kolekcje. Pokazy te są również oglądalne poprzez livestreamy, dzięki czemu mogą je oglądać blogerzy modowi, nasi ambasadorzy i prasa, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi trendami bielizny damskiej na kolejny rok.Przeszkol się i doświadcz w ciągu dwóch dni, co wydarzy się w przyszłym roku w Hunkemöller. Od interaktywnych prezentacji, sesji produktowych i ceremonii wręczania nagród, po wydarzenia prasowe i liczne pokazy mody.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Podczas Brand Event dyrektorzy Hunkemöller przedstawiają swoją strategię na nadchodzący rok podczas inspirujących prezentacji. Co nas czeka? Jaki jest nasz cel? W jaki sposób pozostać głównym graczem? Podczas niesamowitych pokazów mody prezentowane będą również najnowsze kolekcje. Pokazy te są również oglądalne poprzez livestreamy, dzięki czemu mogą je oglądać blogerzy modowi, nasi ambasadorzy i prasa, aby być na bieżąco ze wszystkimi nowymi trendami bielizny damskiej na kolejny rok.

Hunkemöller's most exciting fashion event!
Hunkemöller's most exciting fashion event!

Świętuj sukces

Oprócz zaprezentowania tego, co przyniesie przyszłość i podziwiania najnowszych kolekcji, to również okazja do świętowania naszych sukcesów i osiągnięć, bo co to za sukces bez świętowania? I oczywiście nie ma lepszego sposobu niż świętować to z ponad 1000 naszych Sheroes!