Założona w Amsterdamie w 1886 roku firma Hunkemöller rozrosła się do rangi znanej na świecie marki i najlepszego pracodawcy, posiadającego sklepy i sklepy internetowe w wielu krajach. Dzięki temu Hunkemöller jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z branży retail na świecie. Tożsamość marki Hunkemöller jest definiowana przez nasze sheros, które zapewniają odpowiednią komunikację i usługi dla naszych klientek.
Hunkemöller is a successful lingerie brand and a top employer

Nasza strategia personalna

Sukces naszej strategii jest w dużym stopniu związany z naszymi pracownikami. Chcemy przyciągnąć najlepszych ludzi, którzy żyją naszymi wartościami. Chcemy wzmocnić i rozwinąć zespoły, sprawić, że nasi pracownicy będą dumni z pracy w Hunkemöller i polecą nas jako wspaniałe miejsce do pracy. Wspaniali ludzie napędzają wspaniałe marki!’
Philip MountfordCEO
Hunkemöller is a successful lingerie brand and a top employer
Hunkemöller is a successful lingerie brand and a top employer
Hunkemöller is a successful lingerie brand and a top employer
Pochodząca od pojedynczego sklepu marka Hunkemöller to obecnie znana w 24 krajach międzynarodowa wielokanałowa marka bielizny i niekwestionowany lider rynku branży bielizny damskiej w Europie Północnej. W Niemczech jesteśmy największą wyspecjalizowaną siecią. Stały wzrost odnotowujemy również w Austrii, Danii, Hiszpanii, Francji i Szwecji. Ponadto firmie udało się zdobyć wiele nagród branżowych
Na przykład Retail Award dla najlepszej marki bielizny w Holandii oraz w Belgii, Niemczech, Hiszpanii i Francji. Wizja Hunkemöller polega na trwałej lojalności klientek. Z myślą o przyszłości dążymy do szybkiego rozwoju, zarówno fizycznego, jak i cyfrowego. Dlatego planujemy rozszerzenie naszej oferty Omnichannel i jednoczesne otwarcie bardziej inspirujących sklepów.
#pasja
To nasze serce. Pasjonuje nas bielizna damska i World Class Service
#inspirowanie
To nasza motywacja. Jesteśmy kreatywni i myślimy „nieszablonowo”.
#komunikatywność
To nasz umysł. Słuchamy, współdziałamy i angażujemy innych, dając z siebie to, co najlepsze
#zabawa
To nasza filozofia. Lubimy to, co robimy i to widać
#sexystyl
To nasz styl. Jesteśmy pewni siebie i jesteśmy dumni z naszej marki

Stań się częścią topemployer Hunkemöller

Przywiązujemy dużą wagę do naszych pracowników i doskonale przygotowujemy ich do kariery w Hunkemöller. Jako top employer oferujemy naszym pracownikom możliwość dalszego szkolenia na naszej internetowej platformie edukacyjnej! Nasza wizja jest jednym z elementów, które przyczyniły się do otrzymania nagrody „Top Employers 2018 & 2019” dla Holandii. Ten certyfikat nagradza wspaniałych pracodawców. Dzięki tej nagrodzie jesteśmy jednym z 15 przedsiębiorców branży retail na świecie, którzy otrzymali ten certyfikat. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardzo dumni i mamy ambicje, aby utrzymać ten certyfikat przez długi czas.
Hunkemöller is a successful lingerie brand and a top employer